HABER DETAYLARI

Ankarada Çevre Dostu Kentler Zirvesi Düzenleniyor

Altın Kentler Derneği 25 Eylül 2024 Tarihinde Ankara'da, Birleşmiş Milletler'in Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri doğrultusunda, çevre dostu biyo-döngüsel kentler üzerine odaklanan uluslararası zirve düzenliyor.  Bu etkinlik, sürdürülebilir şehirlerin tasarımı ve inşasında lider konumda olan uzmanlar, şehir plancıları, çevreciler ve teknoloji yenilikçilerini bir araya getiriyor. 
 
 
25 Eylül 2024 tarihinde Ankara BTK Kongre salonunda düzenlenecek zirvede, atık yönetimi, yenilenebilir enerji, sürdürülebilir ulaşım, su yönetimi ve yeşil alanlar gibi biyo-döngüsel kentsel çözümler konusunda en son gelişmeleri ve başarı öykülerini keşfedeceksiniz. Katılımcılar, sürdürülebilir şehirlerin ekonomik, sosyal ve çevresel faydalarını tartışırken, geleceğin daha yeşil ve daha yaşanabilir şehirlerini şekillendirmeye yönelik pratik stratejiler paylaşacak.
 
 
Zirvede, yeni işbirlikleri oluşturmak, bilgi ve deneyim paylaşmak ve küresel olarak daha sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmak isteyenler için eşsiz bir fırsat sunacak. 
 
 
Çevre dostu biyo-döngüsel kentlerin rolünü ve önemini anlamak ve bu alanda merak ettiğiniz tüm konularla ilgili bilgi edinmek için www.cevredostukentler.com web adresinden ücretsiz kayıt yaptırarak sizlerde 25 Eylül 2024 tarihinde Ankara BTK salonunda düzenlenecek zirveyi takip edin.
 

İş Birlikteliğimiz